Fotovoltaika pro obce obecně

Instalujeme fotovoltaickou elektrárnu na veřejné budovy. Máme pod palcem bezpečnostní a požární předpisy, a víme, jak postupovat při vytváření celého projektu. Umíme si poradit i s částečným zastíněním, pokud není střecha v takové lokalitě, aby na ni přes den nedopadaly žádné stíny. S naším řešením se nemusíte obávat, že by kvůli zastínění přestala celá fotovoltaika vyrábět elektřinu.

Nabízíme možnosti větší energetické soběstačnosti malým i větším obcím.

Varianty řešení FVE pro obce

Při vytváření návrhu FVE pro obce nabízíme několik variant. Od klasické fotovoltaické elektrárny, přes variantu s baterií, která uloží nespotřebovanou elektřinu na později, až po variantu s tepelným čerpadlem a přípojkou na elektromobil.

Vypracujeme vám celý projekt FVE a spočítáme výši dotace, na kterou budete mít nárok. Vytvoříme veškerou projektovou dokumentaci a vyřídíme kompletní žádost o dotaci. Vy nám jen dodáte podklady.

Náš tým vám nainstaluje fotovoltaiku tak, aby vyhovovala veškerým bezpečnostním předpisům a proškolí vás, jak ji obsluhovat, abyste z ní dostali maximum.

Aplikace pro obsluhu FVE

Zpřístupníme vám aplikaci, kde budete mít celou fotovoltaiku pod dohledem. A to včetně baterie, pokud zvolíte variantu i s uložištěm. V aplikaci můžete v reálném čase sledovat, kolik vaše FVE vyrábí elektřiny, jaká je spotřeba a jakou má kapacitu baterie. Veškeré ukazatele můžete sledovat dlouhodobě a následně tomu přizpůsobit režim.

Dotace na FVE pro obce

Stát v letošním roce spustil řadu dotačních programů z oblasti obnovitelných zdrojů elektřiny právě pro obce. Žádat o dotace můžete v rámci programu RES+. Výše dotace může dosahovat až 100 % vynaložených nákladů, což může snížit dobu návratnosti vaší investice na úplné minimum. S vyřízením dotací vám rádi pomůžeme.

Mám zájem o FVE pro obec

FotovoltaikaTepelná čerpadlaDotace

Chcete poradit s výběrem FVE?

MOBIS, spol. s r.o.

Kontaktní formulář

Zanechte nám telefonní číslo a my se Vám ozveme do 24 hodin