Facebook Pixel

Fotovoltaika pro firmy obecně

Provádíme instalace fotovoltaické elektrárny pro firmy, veřejné i komerční budovy. Ty bývají náročnější na požární normy a bezpečnost, na což jsme u nás připraveni. Pracujeme i s částečným zastíněním. Pokud nemáte střechu bez stínů, vytvoříme řešení tak, aby stíny neměly vliv na celou FVE, ale jen na zastíněný kousek panelu.

Fotovoltaiku vám navrhneme na míru a spočítáme vám, kolik ušetříte oproti vaší současné situaci. Papírování nechte na nás. V MOBISu vyřizujeme projektové dokumentace, povolení i žádosti o dotace my. Vás jenom požádáme o příslušné podklady.

Naši specialisté vám nainstalují a zprovozní celý systém tak, aby pro vás byl co nejefektivnější. Následně vás zaškolí, jak FVE ovládat, abyste z ní vytěžili opravdu maximum.

Fotovoltaická elektrárna

Fotovoltaická elektrárna je vhodné řešení, když potřebujete snížit spotřebu elektřiny odebírané ze sítě. S vhodně instalovanými panely a s jejich dostatečným počtem můžete pokrýt 50 - 70 % vaší spotřeby. Co nestihnete spotřebovat v rámci jednoho dne, jednoduše odprodáte zpět do sítě.

Fotovoltaická elektrárna s baterií

Chcete z FVE vytěžit maximum? Pořiďte si fotovoltaickou elektrárnu i s baterií. Pokud vyrobíte více elektřiny, než stihnete za daný den spotřebovat uloží se přebytky v baterii na později.

Pokud potřebujete zajistit provoz vaší firmy i během případných výpadků elektřiny, oceníte bateriové uložiště, ze kterého můžete v případě výpadku elektřiny tento provoz dočasně pokrýt.

Využíváte elektromobil? Nabíjet ho můžete i pomocí energie uložené právě v bateriích. Ráno přijedete do firmy a auto necháte během dne dobít elektřinou, která se nespotřebovala a uložila předchozí den.

Dotace na FVE pro firmy

Na pořízení fotovoltaiky pro firmu navíc můžete získat i dotace, čímž výrazně snížíte návratnost celé investice. O dotace můžete žádat v rámci programů RES+ a OP TAK, a získat můžete 30 - 75 % uznatelných nákladů.

Mám zájem o FVE pro firmu

FotovoltaikaTepelná čerpadlaDotace

Chcete poradit s výběrem FVE?

MOBIS, spol. s.r.o.

Kontaktní formulář