Fotovoltaika Zlonice: Bez záloh a do 60 dní

Celá ČR > Středočeský kraj > Zlonice

V oblasti fotovoltaiky se v posledních letech Zlonice v Středočeském kraji staly nejdynamičtější obcí. Užití obnovitelných zdrojů energie je zde klíčové a stěžejní, a právě proto se jedná o obec, která pomáhá zlepšit kvalitu života svých obyvatel.

Naše rodinná firma MOBIS, přítomná na trhu s fotovoltaikou již 30 let, je hrdá na svůj vlastní realizační tým složený z projektantů, elektrikářů, revizních a servisních techniků. S cílem dosáhnout maximální efektivity, náš tým namontoval v Zlonice fotovoltaické panely bez jakýchkoliv záloh a v rekordním čase do 60 dnů.

Pokud máte o fotovoltaiku zájem, neváhejte nás kontaktovat. Ujistěte se, že máte připravené své telefonní číslo, abychom vám mohli co nejdříve nabídnout bezplatnou konzultaci, a společně tak přispět ke zlepšení ekologického života ve Zlonice v Středočeském kraji.

Mobilní fotovoltaická elektrárna Mobis

MOBIS, spol. s r.o.

Kontaktní formulář

Zanechte nám telefonní číslo a my se Vám ozveme do 24 hodin

Co je potřeba zvážit před investicí do fotovoltaické elektrárny?

Geografická poloha a orientace střechy. Jednou z prvních věcí, které musíte před investicí do fotovoltaiky vzít v úvahu, je geografické umístění nemovitosti a orientace střechy. Například město Zlonice ve Středočeském kraji má unikátní polohu a podnebí, což může mít značný dopad na produkci energie z fotovoltaických panelů.

Velikost střechy a dostupný prostor pro instalaci fotovoltaických panelů. Velikost a dostupnost prostoru na střeše je dalším důležitým faktorem, který je třeba zvážit před investicí do fotovoltaiky. Pokud je v Zlonicích ve Středočeském kraji málo dostupného prostoru na střeše pro instalaci panelů, může to výrazně ovlivnit návratnost investice.

Finanční aspekty a možnosti financování. Investice do fotovoltaiky mohou vyžadovat značné finanční zdroje. Je důležité zvážit celkové náklady a možnosti financování, což může zahrnovat bankovní půjčky, dotace nebo leasing. Zlonice ve Středočeském kraji mohou nabídnout různé programy a dotace, které mohou být užitečné pro financování vaší fotovoltaické elektrárny.

Vyhovuje technicky vaše střecha pro instalaci solárních panelů?

Technické hodnocení fotovoltaických panelů na střeše

Střecha vašeho domu může být ideální místo pro instalaci solárních panelů, ale je důležité zvážit některé klíčové aspekty, abyste maximalizovali jejich výkon a účinnost. Zaprvé, velikost střechy může omezit množství solárních panelů, které můžete nainstalovat - menší střecha znamená méně prostoru pro panely.

Dále je důležitá orientace vaší střechy: v ideálním případě by měla být orientována na jih pro optimální výrobu energie. Střecha z nevyhovujícího materiálu, například eternitu, může být také problém, protože mnoho instalačních firem je odmítá z důvodu rizika zatékání.

Nakonec musíte zohlednit také statiku vaší střechy. Panely a konstrukce mohou přidat značnou váhu, která může deformovat střechy, pokud nejsou dostatečně pevné. Pro vyšší jistotu můžete využít bezplatných služeb technického zhodnocení vašeho domu pro účely instalace fotovoltaiky, které nabízíme v městě Zlonice, ve Středočeském kraji.

Dosáhnete na dotační podporu?

Dotace na fotovoltaiku od NZÚ

Zlonice Středočeský kraj se zcela jistě může pochlubit počtem rodinných domů kandidujících na získání dotací pro fotovoltaické panely. Prostřednictvím programu Nová zelená úsporám totiž majitelé rodinných domů získají finanční podporu na instalaci ekologických zdrojů energie, včetně solárních elektráren. Čím více šetrných a udržitelných energetických řešení se v obci Zlonice Středočeský kraj objeví, tím lepší to je pro naše vzácné prostředí.

Dotace na podporu obnovitelných zdrojů mají přímý dopad na návratnost investice do fotovoltaiky, a to si rozhodně zaslouží pozornost. Je důležité si uvědomit, že s rostoucí popularitou těchto technologií a dnešním trendem směřujícím k udržitelnosti, bude dotace a podpora těchto projektů nadále růst, což může Zlonice Středočeský kraj výrazně potěšit. Ať už jde o rodinný dům, bytový dům nebo firmu, nový program Nová zelená úsporám je tu proto, aby podpořil energeticky účinné a ekologické investice.

Investice do vlastní solární elektrárny nyní hraje významnou roli v dlouhodobém udržitelném rozvoji obcí jako Zlonice Středočeský kraj. Proto pokud jste majitelem nemovitosti v Zlonicích a přemýšlíte o získání dotace na solární panely, podívejte se na dostupné programy a vyberte ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Energii slunce je třeba využívat co nejefektivněji a tato dotace je k tomu ideální příležitostí.

Vypočítejte si dotaci na FVE

Počet panelů11ks
Počet baterií1ks
Wallbox/ Dobíjecí stanice1ks

Celkový výkon4.95 kWp

Kapacita5.8 kWh

Výše dotace172 500

Chci nabídku

*Jedná se o výpočet pro rodinné domy. Pro bytové domy, obce a firmy může být dotace vyšší.

Aktuální podmínky NZÚ

Kdo může žádat:

 • Vlastníci stávajících rodinných domů
 • Vlastníci řadově uspořádaných vymezených bytových jednotek (tzv. řadové domky)
 • Příspěvkové organizace zřízené územními samosprávnými celky

Kolik získáte:

 • Instalace o výkonu 2 kWp s měničem – 60 000 Kč
 • Instalace o výkonu 2 kWp s efektivním využitím tepelného čerpadla – 100 000 Kč
 • Za každý další 1 kWp instalovaného výkonu – 10 000 Kč
 • Za 1 kWh el. akumulačního systému – 10 000 Kč
 • Instalace dobíjecí stanice – 15 000 Kč (maximálně 1 ks)

Jak požádat o dotaci:

 • Žádat můžete před zahájením, v průběhu nebo po dokončení prací
 • Žádost za vás může vyřizovat realizační firma

Od roku 2024 je také možné čerpat dotaci až 90 000 Kč Nová zelená úsporám light na fotovoltaický ohřev vody, nicméně žadatel musí být z řad seniorů nebo sociálně slabých.

Připojí Vás distributor do sítě?

Mapa ukazující možnosti připojení fotovoltaiky

Zlonice Středočeský kraj je lokalita s potenciálem pro instalaci fotovoltaické elektrárny. Připojení do distribuční sítě je zde možné, ale záleží na konkrétních podmínkách a kapacitách sítě.

Mapa připojitelnosti od EGD je vhodným nástrojem pro začáteční orientaci v tom, zda je v daném místě - jako je Zlonice Středočeský kraj - ještě volná kapacita pro připojení fotovoltaické elektrárny. Vždy je však nutné ověřit konkrétní možnosti a podmínky připojení prostřednictvím žádosti o připojení.

Pro usnadnění celého procesu je vhodné obrátit se na profesionály na poli fotovoltaiky, kteří mohou zařídit nejen samotnou instalaci elektrárny, ale i vyřízení žádosti o připojení k distribuční síti. Bez ohledu na to, zda máte zájem o instalaci fotovoltaiky v Zlonice Středočeský kraj nebo jinde, je důležité mít k dispozici kompletní servis a podporu, které zajišťují bezproblémový provoz elektrárny.

Vyplatí se Vám ekonomicky investice do solární elektrárny?

Ekonomické hodnocení fotovoltaického systému

Zlonice ve Středočeském kraji je jedním z míst, kde se začíná silně poohlížet po možnostech, jak snížit náklady na energie a současně stimulovat ekologické podnikání. Čím více lidí začne uvažovat o výstavbě solárních elektráren, tím více se otevírají dveře pro nové příležitosti, jak vyladit systém tak, aby dlouhodobě přinášel co nejefektivnější výsledky.

Investice do solárních elektráren mohou představovat jednu z cest k dosažení udržitelné energetiky nejen v Zlonicích ve Středočeském kraji, ale lze očekávat, že trend se rychle rozšíří i do dalších regionů. Náklady na solární technologie neustále klesají a efektivita panelů se zvyšuje, což může znamenat kratší dobu návratnosti investice než v minulosti. Představte si, že byste mohli využívat energii, která je na dosah, a zároveň šetřit na nákladech za elektřinu!

Pro každého, kdo se chystá investovat do solárních panelů v Zlonicích ve Středočeském kraji, je však nutné si uvědomit, že konečná výhodnost takového rozhodnutí závisí na širokém spektru faktorů. Například velikost a typ systému, náklady na instalaci a údržbu, výše dotační podpory nebo cena elektřiny v budoucnosti se všechny promítají do konečné rentability. Proto je důležité se o všech těchto aspektech důkladně informovat, než se rozhodnete pro investici do solární elektrárny v Zlonicích ve Středočeském kraji.

Závěr

Při zvažování investice do fotovoltaické elektrárny je jedním z nejvýznamnějších faktorů lokalita, v tomto případě města Zlonice, Středočeský kraj. Poměr slunečních dní a umístění nemovitosti jsou zásadním předpokladem pro efektivní fungování fotovoltaického systému.

Také, je důležité zvážit finanční a technické aspekty investice. Při provozu fotovoltaické elektrárny v Zlonicích, Středočeský kraj, je nutné počítat s počátečními investicemi, ale také s potenciálními úsporami na energetických nákladech a možností dotací.

S naší odbornou konzultací výběr vhodného systému fotovoltaické elektrárny pro vaši nemovitost v Zlonicích, Středočeský kraj, bude mnohem snazší. Naše odborníky je možné kontaktovat kdykoliv a jsme připraveni poskytnout vám bezplatné konzultace a pomoci vám vyřešit všechny technické a administrativní požadavky.

MOBIS, spol. s r.o.

Kontaktní formulář

Zanechte nám telefonní číslo a my se Vám ozveme do 24 hodin

 • Jak mohu využít fotovoltaické systémy pro svůj dům v Zlonice?

  Zlonice jsou ideální pro instalaci fotovoltaických systémů, které poskytuje rodinná firma MOBIS. S našimi fotovoltaickými systémy, optimálně navrženými pro střechy domů v Zlonici, si můžete snížit energie a zároveň přispět k ochraně životního prostředí.

 • Jaké jsou výhody investování do fotovoltaiky v Zlonice s firmou MOBIS?

  Investování do fotovoltaického systému s firmou MOBIS v Zlonicích je ekonomicky výhodné díky rostoucím cenám energie, nestability dodávek a také díky štědrým dotacím na obnovitelné zdroje energie. Navíc, naše rodinná firma nabízí kompletní služby od konceptu po instalaci.

 • Jak je možné zjistit vhodnost mé střechy v Zlonice pro instalaci fotovoltaiky od MOBIS?

  Naše firma MOBIS provádí důkladnou analýzu střechy každého klienta v Zlonicích před instalací fotovoltaického systému. Zjišťujeme technickou proveditelnost a také možnosti připojení do distribuční sítě, aby byla naše fotovoltaická řešení pro vaši střechu co nejefektivnější.

Další lokality: