Fotovoltaika Pečky: Bez záloh a do 60 dní

Celá ČR > Středočeský kraj > Pečky

V malebném městě Pečky se nachází naše rodinná firma MOBIS, která se specializuje na fotovoltaiku. Na trhu jsme již více než 30 let a za tu dobu jsme se vypracovali na úroveň, kde můžeme nabídnout kompletní služby spojené s fotovoltaickými panely.

Naše firma má vlastní realizační tým, který zahrnuje projektanty, elektrikáře, revizní a servisní techniky. Pro nás je důležitý každý detail, proto jsme si jisti, že náš tým je schopen zvládnout jakoukoliv výzvu. Diskutujeme o každém projektu podrobně, aby byla instalace solárních panelů v Pečkách co nejefektivnější.

U nás v Pečkách se nevybíráme žádné zálohy na solární elektrárnu a instalujeme do 60 dnů. Pokud máte o fotovoltaiku zájem, prosím, zanechte nám své telefonní číslo a my se Vám ozveme pro bezplatnou konzultaci. Vaše nespokojenost je pro nás neakceptovatelná, proto děláme vše pro to, abyste byli spokojeni.

Mobilní fotovoltaická elektrárna Mobis

MOBIS, spol. s r.o.

Kontaktní formulář

Zanechte nám telefonní číslo a my se Vám ozveme do 24 hodin

Co je potřeba zvážit před investicí do fotovoltaické elektrárny?

Ve městě Pečky je nejprve třeba zvážit geografickou polohu a místní podmínky pro instalaci fotovoltaické elektrárny. Poloha objektu, orientace střechy k slunci a sklon střechy jsou klíčové faktory pro efektivní výrobu elektrické energie.

Navštivte odborníky a získejte maximální množství informací. Je důležité poradit se s odborníky a konzultovat vaše plány s inženýry nebo instalačními firmami v oblasti Pečky. Tito odborníci vám pomohou určit správný typ a velikost systému pro vaše potřeby.

V neposlední řadě byste měli zkontrolovat dostupnost vhodných finančních nástrojů pro podporu instalace. Výši počáteční investice, předpokládaný výnos a dobu návratnosti investice je také nutné zvážit před tím, než se rozhodnete pro instalaci fotovoltaické elektrárny v Pečky. Investice do fotovoltaického systému je dlouhodobá a měla by být pečlivě plánována.

Vyhovuje technicky vaše střecha pro instalaci solárních panelů?

Technické hodnocení fotovoltaických panelů na střeše

Pečky: Město je odhodláno podporovat udržitelné a zelené energie, a proto je pro majitele nemovitostí důležité pochopit, zda jejich nemovitost vyhovuje technickým požadavkům pro instalaci solárních panelů. Střešní prostor, orientace, stavební materiál a statika jsou klíčové prvky, které je třeba zvážit při plánování instalace fotovoltaických panelů.

Ve městě Pečky jsme připraveni poskytnout bezplatné technické hodnocení domů majitelů, kteří chtějí zvážit možnost instalace solárních panelů. Naše zkušený technik se podívá na střechu vašeho domu a zhodnotí její potenciál pro instalaci solárních panelů.

K instalaci fotovoltaických panelů je potřeba mít dostatečný prostor na střeše, vhodnou orientací a stavebním materiálem. Statikou střechy se také musíte zabývat, aby nedošlo k deformaci střechy v důsledku instalace. V Pečkách vám můžeme pomoci při úvahách o těchto klíčových aspektech.

Dosáhnete na dotační podporu?

Dotace na fotovoltaiku od NZÚ

Obec Pečky je jednou z míst, kde můžete využít těchto dotačních možností na solární panel. Například, zaměstnanci Společnosti pro sluneční energii v Pečkách mohou pomoci s procesem žádosti a dodržováním všech potřebných kroků pro získání těchto finančních prostředků.

Výhody získání dotací na solární energii ve Pečkách zahrnují dlouhodobé úspory na nákladech za elektřinu a podporu udržitelné energetiky. Vyžádejte si konzultaci ještě dnes, abyste zůstali v souladu s aktuálními předpisy a podmínkami dotačních programů a maximalizovali výhody vaší investice do solárního zařízení. Investice do solární energie v Pečkách je investicí do budoucnosti a do životního prostředí.

Vypočítejte si dotaci na FVE

Počet panelů11ks
Počet baterií1ks
Wallbox/ Dobíjecí stanice1ks

Celkový výkon4.95 kWp

Kapacita5.8 kWh

Výše dotace172 500

Chci nabídku

*Jedná se o výpočet pro rodinné domy. Pro bytové domy, obce a firmy může být dotace vyšší.

Aktuální podmínky NZÚ

Kdo může žádat:

 • Vlastníci stávajících rodinných domů
 • Vlastníci řadově uspořádaných vymezených bytových jednotek (tzv. řadové domky)
 • Příspěvkové organizace zřízené územními samosprávnými celky

Kolik získáte:

 • Instalace o výkonu 2 kWp s měničem – 60 000 Kč
 • Instalace o výkonu 2 kWp s efektivním využitím tepelného čerpadla – 100 000 Kč
 • Za každý další 1 kWp instalovaného výkonu – 10 000 Kč
 • Za 1 kWh el. akumulačního systému – 10 000 Kč
 • Instalace dobíjecí stanice – 15 000 Kč (maximálně 1 ks)

Jak požádat o dotaci:

 • Žádat můžete před zahájením, v průběhu nebo po dokončení prací
 • Žádost za vás může vyřizovat realizační firma

Od roku 2024 je také možné čerpat dotaci až 90 000 Kč Nová zelená úsporám light na fotovoltaický ohřev vody, nicméně žadatel musí být z řad seniorů nebo sociálně slabých.

Připojí Vás distributor do sítě?

Mapa ukazující možnosti připojení fotovoltaiky

Město Pečky je aktuálně jedním z míst, kde je připojení fotovoltaické elektrárny do distribuční sítě možné. Tato skutečnost má velký význam pro obyvatele Peček, kteří tak mohou využít výhod solární energie a přispět k udržitelné energetice.

Pokud jste z Peček a máte zájem o instalaci fotovoltaické elektrárny, doporučujeme vám kontaktovat provozovatele distribuční soustavy a podat žádost o připojení. V případě, že budete potřebovat poradit s vyplněním žádosti, nebo s jakýmkoliv jiným aspektem solární energetiky, neváhejte se na nás obrátit. Naše firma se specializuje na instalaci a provoz fotovoltaických elektráren, a to nejen v Pečkách, ale po celé republice.

Vyplatí se Vám ekonomicky investice do solární elektrárny?

Ekonomické hodnocení fotovoltaického systému

Ekonomická investice do solární elektrárny může být jednou z nejchytřejších investic, které můžete udělat. Je to z důvodu, že solární energie je jednou z nejméně nákladných forem elektrické energie, kterou lze vytvářet.

Pečky jsou místem, kde lze investici do solární elektrárny skvěle využít. Cena elektřiny je v Pečkách poměrně vysoká a díky jejímu poklesu díky solární elektrárně můžete ušetřit peníze, které byste jinak vynakládali na vysoké účty za energii.

Velikostí a typem navrženého systému, dotační podporou a celkovou spotřebou elektrické energie v Pečkách vám bezplatně vyhotovíme ekonomickou analýzu výhodnosti fotovoltaické elektrárny. Pamatujte, že i přesto, jak jsou výstupy z těchto analýz jen orientační, pomůžou vám udělat informované rozhodnutí o investici. Tuto službu poskytujeme zákazníkům v Pečkách zdarma, jako součást našeho závazku vůči udržitelnému rozvoji a energetické účinnosti.

Závěr

Rozhodování o nainstalování fotovoltaické elektrárny je komplexní proces, který vyžaduje pečlivé zhodnocení. K tomu patří faktory jako přirozené světelné podmínky ve vaší lokalitě, orientace střechy a dostupnost kvalifikovaných instalatérů.

Ve vašem městě Pečky by mohly být podmínky pro instalaci fotovoltaické elektrárny příznivé, ale je nutné se poradit s odborníkem. Také je důležité zvážit, zda jsou financování a návratnost investice do fotovoltaické elektrárny v Pečkách pro vás přijatelné.

Pokud se budete potýkat s těmito rozhodnutími, rádi vám naši odborníci nabídnou bezplatnou konzultaci. Poskytnou vám aktuální informace o instalaci a provozu fotovoltaických elektráren a pomohou vám rychle a efektivně vyřešit všechny otázky, se kterými se potýkáte při rozhodování o instalaci fotovoltaické elektrárny ve vašem měste Pečky.

MOBIS, spol. s r.o.

Kontaktní formulář

Zanechte nám telefonní číslo a my se Vám ozveme do 24 hodin

 • Proč bych měl zvolit rodinnou firmu MOBIS pro instalaci fotovoltaických systémů v Pečky?

  MOBIS je dlouholetým hráčem na trhu s fotovoltaikou, který přináší zkušenosti a profesionální přístup. Jsme rodinná firma, která se zaměřuje na kvalitní práci a maximální spokojenost zákazníků. Těžíme z lokální znalosti, takže rozumíme specifickým požadavkům a podmínkám v Pečky. Navíc nabízíme komplexní služby, od návrhu projektu, přes instalaci až po servis a údržbu.

 • Jaké jsou výhody investice do fotovoltaiky v Pečky?

  Investování do fotovoltaiky v Pečky nabízí mnoho výhod. Zaprvé, umožňuje vám snížit závislost na dodávkách elektřiny a ochranu před rostoucími cenami energie. Zadruhé, díky podpoře obnovitelných zdrojů můžete získat dotace, které výrazně snižují počáteční investici a zkracují dobu její návratnosti. A konečně, instalací fotovoltaického systému přispíváte ke snížení emisí a pomáháte chránit životní prostředí.

 • Co bych měl zvážit před instalací fotovoltaického systému v Pečky?

  Před instalací fotovoltaického systému je nutné zvážit několik faktorů. Prvním je technická vhodnost střechy pro instalaci - je třeba zkontrolovat orientaci, sklon a stínění střechy. Dále je důležité zvážit možnost připojení do distribuční sítě a velikost systému, který by vyhovoval vaší spotřebě energie. Nakonec je důležité prozkoumat ekonomickou výhodnost, která závisí na mnoha faktorech, včetně ceny elektřiny a dostupných dotací. Na všechny tyto otázky vám rádi odpovíme v rámci naší konzultace a pomůžeme s přípravou projektu na míru.

Další lokality: