Fotovoltaika Veselí Nad Moravou: Bez záloh a do 60 dní

Celá ČR > Jihomoravský kraj > Veselí Nad Moravou

Veselí Nad Moravou a okolí v posledních letech zažívá prudký nárůst v instalaci fotovoltaických zařízení. Je to způsobeno rostoucí popularitou solaru s příznivou vládní politikou, která podporuje trvale udržitelné zdroje energie.

Naše rodinná firma MOBIS má ve fotovoltaice bohatou historii - jsme na trhu již 30 let a vlastníme profesionální realizační tým, který zahrnuje projektanty, elektrikáře, revizní i servisní techniky. Tým je zkušený v instalaci solárních elektráren a dokáže odbavit jakoukoliv práci efektivně a kvalitně.

Jedinečné o naší firmě je, že nevybíráme žádné zálohy za naše solární elektrárny a můžeme je instalovat do 60 dnů. Pokud byste měl zájem o fotovoltaiku v Veselí Nad Moravou a okolí, zanechte nám prosím své telefonní číslo pro bezplatnou konzultaci a my se Vám co nejdříve ozveme.

Mobilní fotovoltaická elektrárna Mobis

MOBIS, spol. s r.o.

Kontaktní formulář

Zanechte nám telefonní číslo a my se Vám ozveme do 24 hodin

Co je potřeba zvážit před investicí do fotovoltaické elektrárny?

Veselí Nad Moravou je ideální pro instalaci fotovoltaických elektráren díky své strategické poloze s vysokým počtem slunečných dnů ročně. Toto město nabízí i kvalitní instalatéry, proto je na místě zahrnout i výběr dodavatele mezi klíčové faktory před investicí.

Ve Veselí Nad Moravou je také důležité zamyslet se nad dostatečným prostorem pro instalaci, buď na střeše nebo na volném pozemku. Rovnoběžně je nevyhnutelné prověřit možnost připojení systému do veřejné sítě a zjistit, jaký je výhled na dotace a dotační programy. Životnost a typ fotovoltaických modulů jsou další aspekty, které je třeba zvážit před investicí. Před instalací fotovoltaických panelů ve Veselí Nad Moravou je proto nezbytné provést důkladnou analýzu těchto kritérií.

Vyhovuje technicky vaše střecha pro instalaci solárních panelů?

Technické hodnocení fotovoltaických panelů na střeše

Pokud vlastníte nemovitost ve městě Veselí Nad Moravou a uvažujete o instalaci solárních panelů, je důležité se zamyslet, zda je vaše střecha vhodná pro jejich instalaci. Výběr správné střechy znamená zohlednění několika klíčových faktorů.

Prvním je rozloha střechy - je důležité, aby byla dostatečně veliká pro počet solárních panelů potřebných pro vaši energetickou potřebu. Dalším klíčovým faktorem je orientace střechy - jak je střecha orientovaná může značně ovlivnit efektivitu panelů.

Posledním, ale neméně důležitým faktorem je stavební materiál střechy. Některé materiály, jako je eternit, mohou být pro instalaci nevhodné. Dokonce i statika střechy hraje roli - střecha musí být schopna unést váhu panelů a konstrukce. Aby se zjistilo, zda je vaše střecha ve Veselí Nad Moravou vhodná pro instalaci solárních panelů, doporučujeme využít našich bezplatných služeb technického zhodnocení vašeho domu pro účely instalace fotovoltaiky.

Dosáhnete na dotační podporu?

Dotace na fotovoltaiku od NZÚ

Veselí Nad Moravou se řadí mezi nhynější lokality s velebeným přístupem k využití solární energie. Důležité je vědět, že pro získání dotační podpory je nezbytné předložit projekt solární elektrárny, který musí obsahovat výkresy, technické specifikace a finanční rozpočet.

Odborné poradenství je zde klíčovým předstihem, především co se týče vyplnění žádosti o dotaci a zpracování potřebné dokumentace. Komunikace s úřady a samotný proces žádosti o dotaci by měl být proveden odborníkem s praxí v oboru solární energetiky. Veselí Nad Moravou je známo svými odborníky v oblasti solární energetiky, kteří Vám jistě budou schopni poskytnout kvalitní rady a podporu.

Veselí Nad Moravou nabízí obyvatelům možnost připojit se k vlně solárních technologií a učinit tak své bydlení ekologičtějším. S dotační podporou se návratnost Vašeho projektu na solární elektrárnu může výrazně zkrátit. Nezapomeňte vždy řádně prostudovat podmínky pro získání dotace je to totiž předzvěstí úspěšné budoucnosti Vaší solární elektrárny.

Vypočítejte si dotaci na FVE

Počet panelů11ks
Počet baterií1ks
Wallbox/ Dobíjecí stanice1ks

Celkový výkon4.95 kWp

Kapacita5.8 kWh

Výše dotace172 500

Chci nabídku

*Jedná se o výpočet pro rodinné domy. Pro bytové domy, obce a firmy může být dotace vyšší.

Aktuální podmínky NZÚ

Kdo může žádat:

 • Vlastníci stávajících rodinných domů
 • Vlastníci řadově uspořádaných vymezených bytových jednotek (tzv. řadové domky)
 • Příspěvkové organizace zřízené územními samosprávnými celky

Kolik získáte:

 • Instalace o výkonu 2 kWp s měničem – 60 000 Kč
 • Instalace o výkonu 2 kWp s efektivním využitím tepelného čerpadla – 100 000 Kč
 • Za každý další 1 kWp instalovaného výkonu – 10 000 Kč
 • Za 1 kWh el. akumulačního systému – 10 000 Kč
 • Instalace dobíjecí stanice – 15 000 Kč (maximálně 1 ks)

Jak požádat o dotaci:

 • Žádat můžete před zahájením, v průběhu nebo po dokončení prací
 • Žádost za vás může vyřizovat realizační firma

Od roku 2024 je také možné čerpat dotaci až 90 000 Kč Nová zelená úsporám light na fotovoltaický ohřev vody, nicméně žadatel musí být z řad seniorů nebo sociálně slabých.

Připojí Vás distributor do sítě?

Mapa ukazující možnosti připojení fotovoltaiky

Veselí Nad Moravou je jedním z příkladů obcí, kde kapacita distribuční sítě je již naplněna. Pokud zde uvažujete o fotovoltaice, jste zřejmě omezeni ostrovním režimem. Tento fakt by měl být zvážen dříve, než učiníte finální rozhodnutí o instalaci panelů v oblasti Veselí Nad Moravou.

Je důležité si uvědomit, že distribuční síť je klíčová pro efektivní fungování vaší fotovoltaické elektrárny. V době, kdy produkujete více energie, než potřebujete, lze tuto energii prodat zpět do sítě, což vám přináší finanční ušetření. Bez připojení k síti však tato možnost zaniká.

Před finálním rozhodnutím o instalaci fotovoltaické elektrárny v Veselí Nad Moravou je tedy nutné zjistit, zda je kapacita distribuční sítě dostatečná. Nejlepším způsobem, jak to zjistit, je podat žádost o připojení k distributorovi. Tento postup může pomoci rovněž v jiných lokalitách, kde by kapacita mohla být problémem.

Vyplatí se Vám ekonomicky investice do solární elektrárny?

Ekonomické hodnocení fotovoltaického systému

Veselí Nad Moravou je jedním z těch měst, kde můžete zvážit ekonomickou investici do solární elektrárny. Z tohoto důvodu je naležité detalně zvážit všechny aspekty. Držme se při zemi a zpracujme nezaujatou detailní analýzu.

Veselí Nad Moravou je například považováno za město s výhodnými povětrnostními podmínkami pro využití fotovoltaické energie. Konkrétně, počet slunečných hodin v roce a dostatečná prostorová orientace pro nasazení solárních panelů je zde přeznivá. To může mít významný dopad na celkovou ekonomickou návratnost investice do solární elektrárny.

Nicméně, je důležité mít na paměti, že investice do solární elektrárny je dlouhodobá a přináší rizika. Město Veselí Nad Moravou může být ideální lokalitou, ale konečné rozhodnutí záleží na komplexní analýze vašich potřeb a možností. Pamatujte, že je důležitá detailní a realistická představa o dopadech dané investice.

Závěr

Veselí Nad Moravou je ideálním městem pro instalaci fotovoltaických systémů díky svým geografickým a klimatickým podmínkám. Město má dostatek slunečního světla, které lze efektivně konvertovat na udržitelnou energii pomocí stále více dostupných solárních technologií.

Při investování do solárního systému můžete také zvážit několik hlavních faktorů. Je nutné zvážit finanční náklady a benefity, výhodnost místa pro instalaci a také možnost zajištění vhodného financování.

Otázky, které je nutné vzít v úvahu, zahrnují například: Jaký výkon potřebuji pro svůj systém? Jaké jsou požadavky na údržbu? Jaké jsou dlouhodobé návratnosti mé investice? Veselí Nad Moravou nabízí širokou škálu možností a především odborný přístup k těmto otázkám, které vám pomohou najít tu nejlepší volbu pro vás.

MOBIS, spol. s r.o.

Kontaktní formulář

Zanechte nám telefonní číslo a my se Vám ozveme do 24 hodin

 • Jaká je kvalita a dostupnost fotovoltaických systémů od firmy Mobis ve Veselí Nad Moravou?

  Firma Mobis je ve Veselí Nad Moravou a okolí známa svými kvalitními a špičkově technologickými fotovoltaickými systémy. S dlouholetou tradicí a odbornými znalostmi vám firma Mobis nabízí řešení přesně na míru, aby vyhovovalo vašim potřebám a dispozicím vašeho domu či objektu. Díky naší místní přítomnosti můžeme garantovat rychlou a efektivní realizaci projektů, včetně dokonalého servisu po instalaci.

 • Jak je v Veselí Nad Moravou podpora a zájem o fotovoltaiku?

  Veselí Nad Moravou je místem, kde se roste zájem o fotovoltaiku, a to díky rostoucím cenám energie a chápání důležitosti obnovitelných zdrojů energie. Zákazníci v Veselí Nad Moravou také ocení naši podporu při žádání o státní a evropské dotace, které mohou významně snížit náklady na instalaci fotovoltaických systémů. Město Veselí Nad Moravou také podporuje obnovitelné zdroje energie a vede k jejich rozšíření.

 • Jaké jsou výhody instalace fotovoltaického systému od firmy Mobis ve Veselí Nad Moravou v roce 2024?

  Instalace fotovoltaického systému od firmy Mobis ve Veselí Nad Moravou přináší několik výhod. Nejen že ušetříte na nákladech za elektřinu, ale budete také produkovat čistou, obnovitelnou energii. Systémy Mobis navíc využívají nejnovější technologie, které zaručují maximální efektivitu a dlouhou životnost. V roce 2024 je také možné využít stále dostupné dotace a finanční podporu pro fotovoltaiku. Díky vlastní energetické nezávislosti se stanete méně náchylnými k možným výkyvům cen energie v budoucnu.

Další lokality: