Nejlepší firma na fotovoltaiku

MOBIS, rodinná firma s 30 letou působností, je považována za nejlepsi firmu na fotovoltaiku. Její tým patří mezi absolutní špičku, neboť zahrnuje odborníky, projektanty, elektrikáře a servisní techniky specializované na oblast fotovoltaiky.

Hlavní předností MOBIS je rychlost a efektivnost - solární elektrárnu instalujeme do 60 dnů, bez jakýchkoli předem vybíraných záloh. V zájmu zákazníka je zanechat nám telefonní číslo pro bezplatnou konzultaci a nejlepsi firma na fotovoltaiku se mu co nejdříve ozve. Tento osobní přístup nám pomáhá stavět silné vazby s našimi zákazníky.

Nejlepší firma na fotovoltaiku v roce 2024: Nejčastější dotazy

 • Která je nejlepší firma na fotovoltaiku?

  Na trhu s fotovoltaikou je mnoho firem, ale rodinná firma MOBIS se vytyčuje díky třicetileté zkušenosti na trhu a kompletnímu realizačnímu týmu včetně projektantů, elektrikářů, revizních a servisních techniků. Naše společnost je známa svými rychlými instalacemi do 60 dnů a transparentností, protože nevyžadujeme žádné zálohy na solární elektrárnu.

 • Proč vybrat firmu MOBIS pro instalaci fotovoltaických panelů?

  MOBIS je špičkovým poskytovatelem služeb v oblasti fotovoltaiky, který nabízí kompletní služby, od plánování až po instalaci. Naše zkušenosti a profesionální tým z nás dělají nejlepší volbu pro jakýkoli fotovoltaický projekt. Máme také cenově dostupné řešení, protože nevybíráme žádné zálohy. Navíc pokud máte o naše služby zájem, nabízíme bezplatnou konzultaci - stačí nám zanechat vaše telefonní číslo a co nejdříve se vám ozveme.

 • Jak rychle MOBIS dokáže nainstalovat solární elektrárnu?

  MOBIS je schopen nainstalovat solární elektrárnu do 60 dnů od předání zakázky. Naši vlastní elektrotechnici a realizátoři se postarají o vše, co je potřeba, abyste mohl/a začít využívat sílu slunce co nejdříve. Navíc v případě jakýchkoli otázek nebo potřeby servisu je náš tým vždy připraven vám pomoci.

MOBIS, spol. s r.o.

Kontaktní formulář

Zanechte nám telefonní číslo a my se Vám ozveme do 24 hodin

Nejlepší firma na fotovoltaiku v roce 2024: Co je potřeba zvážit?

MOBIS, rodinná firma se 30letou historií na trhu s fotovoltaikou, se považuje za nejlepší firmu na fotovoltaiku. Disponuje vlastním realizačním týmem, který zahrnuje projektanty, elektrikáře, revizní a servisní techniky, což zaručuje profesionalitu a kvalitu služeb.

Firma MOBIS nabízí instalaci solární elektrárny bez vybírání záloh a do 60 dnů. Tento rychlý a efektivní přístup činí firmu MOBIS nejen nejlepší volbou pro ty, kdo hledají optimalizaci využití obnovitelných zdrojů energie, ale také pro ty, kdo preferují rychlé a spolehlivé služby.

Nezávaznou konzultaci nabízí firma MOBIS již po zanechání telefonního čísla. Tato služba usnadňuje rozhodování zákazníků, které se zajímají o investice do fotovoltaických systémů, a demonstruje, že MOBIS je skutečně nejlepší firmou na fotovoltaiku.

Vyhovuje technicky vaše střecha pro instalaci solárních panelů?

Technické hodnocení fotovoltaických panelů na střeše

Hledáte nejlepsi firmu na fotovoltaiku? Na trhu již 30 let působí rodinná firma MOBIS, která je známa svou odborností a rychlostí instalace. S vlastním realizačním týmem včetně projektantů, elektrikářů, revizních a servisních techniků, firma nabízí kompletní služby v oblasti fotovoltaiky.

MOBIS se vyznačuje tím, že na solární elektrárnu nevybírá žádné zálohy a zvládne instalaci do 60 dnů. Není tedy divu, že je považována za nejlepsi firmu na fotovoltaiku. Pro jejich služby je klíčové zanechat telefonní číslo pro rychlou a bezplatnou konzultaci.

Ale jak zjistit, jestli je vaše střecha vhodná pro instalaci fotovoltaické elektrárny? Velikost střechy, její orientace a materiál mohou ovlivnit účinnost a instalaci solárních panelů. Ale nebojte se - s firmou MOBIS můžete využít bezplatné služby technického zhodnocení vašeho domu pro účely instalace fotovoltaiky. Je to ta nejjednodušší cesta, jak zjistit, zda je vaše střecha vhodná pro solární panely a zda je MOBIS skutečně nejlepsi firma na fotovoltaiku pro váš projekt.

Dosáhnete na dotační podporu?

Dotace na fotovoltaiku od NZÚ

V roce 2024 bude možné získat dotační podporu na fotovoltaické elektrárny pomocí několika programů. Tato opatření mohou výrazně zkrátit dobu návratnosti investice do obnovitelných zdrojů energie.

Některé z těchto programů zahrnují například RES+, OP TAK, které jsou široce dostupné. Avšak pro rodinné a bytové domy, je zvlášť důležitý program Nová zelená úsporám.

Je třeba podotknout, že program Nová Zelená úsporám se od 1.9.2024 mění, a proto je důležité sledovat aktuální informace a podmínky pro získání dotační podpory. Nejlepší firma na fotovoltaiku Vám může v tomto pomoci a poskytnout nejaktualnější informace.

Aktuální podmínky NZÚ

Kdo může žádat:

 • Vlastníci stávajících rodinných domů
 • Vlastníci řadově uspořádaných vymezených bytových jednotek (tzv. řadové domky)
 • Příspěvkové organizace zřízené územními samosprávnými celky

Kolik získáte:

 • Instalace o výkonu 2 kWp s měničem – 60 000 Kč
 • Instalace o výkonu 2 kWp s efektivním využitím tepelného čerpadla – 100 000 Kč
 • Za každý další 1 kWp instalovaného výkonu – 10 000 Kč
 • Za 1 kWh el. akumulačního systému – 10 000 Kč
 • Instalace dobíjecí stanice – 15 000 Kč (maximálně 1 ks)

Jak požádat o dotaci:

 • Žádat můžete před zahájením, v průběhu nebo po dokončení prací
 • Žádost za vás může vyřizovat realizační firma

Od roku 2024 je také možné čerpat dotaci až 90 000 Kč Nová zelená úsporám light na fotovoltaický ohřev vody, nicméně žadatel musí být z řad seniorů nebo sociálně slabých.

Vypočítejte si dotaci na FVE

Počet panelů11ks
Počet baterií1ks
Wallbox/ Dobíjecí stanice1ks

Celkový výkon4.95 kWp

Kapacita5.8 kWh

Výše dotace172 500

Chci nabídku

*Jedná se o výpočet pro rodinné domy. Pro bytové domy, obce a firmy může být dotace vyšší.

Připojí Vás distributor do sítě?

Mapa ukazující možnosti připojení fotovoltaiky

Jste-li v roce 2024 v procesu instalace fotovoltaické elektrárny, je nezbytné zjistit, zdali vás distribuční společnost může připojit do sítě. Bez tohoto připojení může být systém spuštěn pouze v takzvaném ostrovním režimu, kdy neexistuje možnost prodeje nadbytečné energie zpět do sítě.

Kapacita sítě se liší místo od místa, a proto Energetický regulační úřad (ERÚ) nabízí nástroj zvaný mapa připojitelnosti. Pomocí této mapy je možné zjistit, jestli je kapacita sítě v určité oblasti již vyčerpaná. Modře označené území indikuje, že kapacita je již naplněna.

Nicméně jediný způsob, jak zjistit s 100% jistotou, zda je možné se připojit, je podat žádost o připojení. Toto je služba, kterou naše firma, jako nejlepší firma na fotovoltaiku, pro naše zákazníky poskytuje.

Vyplatí se Vám ekonomicky investice do solární elektrárny?

Ekonomické hodnocení fotovoltaického systému

V roce 2024 je otázka, zda se vyplatí ekonomicky investovat do solární elektrárny, stále aktuální a relevantní. Je to otázka, kterou by měl zvážit každý potenciální investor, ať již jde o domácnost, malou firmu nebo velký podnik.

Nejlepší firmou na fotovoltaiku, která Vám může poskytnout přesné a aktuální informace, je závislá na mnoha faktorech. Pomocí údajů o Vaší spotřebě, ceně elektřiny, dotační podpoře a typu systému Vám dokáže vyhotovit nejpřesnější ekonomickou analýzu výhodnosti fotovoltaické elektrárny. Je však třeba mít na paměti, že i ty nejpřesnější analýzy jsou stále jen odhady.

I přesto je takový odhad důležitý pro rozhodování o investicích do solárních elektráren. Rozhodování na základě těchto analýz Vám může pomoci najít nejlepší firmu na fotovoltaiku, která Vám nabídne největší návratnost a výhodnost Vaší potenciální investice.

Vyplatí se Vám ekonomicky investice do solární elektrárny?

Investice do fotovoltaické elektrárny vyžaduje detailní analýzu a uvážení řady faktorů. Výběr správné technologie, lokalita, finance a regulace jsou některé z klíčových faktorů, které je třeba vzít v potaz. Je zásadní zjistit, zda je místo, kde plánujete svůj projekt, vhodné pro instalaci fotovoltaické elektrárny.

Nejlepší firma na fotovoltaiku za Vás provede veškeré potřebné analýzy. Provedou posouzení vaší lokality, pomohou vám vybrat nejlepší možnou technologii a připraví kompletní finanční plán. Nejenže vám ušetří čas a energii, ale také předejdete možným komplikacím a chybám.

Volba nejlepší firmy na fotovoltaiku se tedy může ukázat jako důležitý krok k úspěšnému fotovoltaickému projektu. Vždy se ujistěte, že vybraný poskytovatel nabízí kompletní balíček služeb a má dobré reference. Důkladně se dívejte na zajímavé nabídky, aby vám neunikla konkurenceschopná cena a přitom kvalitní služba.

MOBIS, spol. s r.o.

Kontaktní formulář

Zanechte nám telefonní číslo a my se Vám ozveme do 24 hodin

Co o nás klienti říkají?

FotovoltaikaTepelná čerpadlaDotace

Chcete poradit s výběrem FVE?

MOBIS, spol. s r.o.

Kontaktní formulář

Zanechte nám telefonní číslo a my se Vám ozveme do 24 hodin